AKARYAKIT

⦁    Toptan Akaryakıt: Bölgemiz ve tüm Türkiye'de akaryakıt kullanan küçük,orta ve büyük ölçekli tesislerin,şantiyelerin, fabrikaların,madenlerin ekonominin çarkı olan tüm sanayi kuruluşlarının akaryakıt ihtiyaçları,deneyimli ve etkin bayilik altyapısı,üstün OPET kalite güvencesi,kendi araç filosu ve günümüzün en uygun ekonomik ve finansal koşullarıyla karşılanmaktadır.

⦁    İhrakiye Satışları : Şirketimiz 5015 sayılı akaryakıt tüketim kanunu kapsamında İhrakiye Teslim Şirketi olarak gerekli yasal düzenlemeye uymuş, Türkiye sınırları içinde hava, deniz limanlarına, marinalara ve transit yakıt ihtiyacı duyulan her noktaya gerek ithal ederek, gerekse üreticilerinden temin edip tüm saydığımız bu taşıtların ihrakiye ihtiyaçlarını karşılamaya hak kazanmıştır. Şirketimiz daha çok liman ve marinalarda yakıt tesliminde uzmanlaşmıştır. 

Çanakkale’den Antalya’ya kadar uzanan tüm Ege ve Akdeniz sahilindeki yat limanlarına karayolu ile yabancı bayraklı özel yatlara yakıt ikmali yapılmaktadır.Şirketimiz ihrakiye satışları ve bunkering hizmetleri hakkında daha detaylı bilgiyi ⦁    www.akinturkmarin.com adresinden edinebilirsiniz.

⦁    Gemilere Akaryakıt Tedariki ve Bunkering Hizmetleri:
Firmamız Akıntürk2 isimli Türk bayraklı  akaryakıt tankeri (barç) ile İzmir Aliağa rafinerisinden yük ve yolcu gemilerine akaryakıt ikmali yapmaktadır.

⦁    İstasyonumuz:
Firmamız bünyesindeki OPET akaryakıt istasyonumuz 1997 senesinde beri OPET bayrağı altında İzmir Bornova’da faaliyet göstermektedir.İstasyonumuz OPET’in İzmir’deki ilk ve öncü bayiisidir.